زمان کنونی: 04-22-2019, 11:33 PM
درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

New Reply 

نرم افزارهاي توليد واسط گرافيكي
07-15-2017, 03:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-17-2017 12:27 PM، توسط Sharin.)
ارسال: #1
دوستان سلام خسته نباشید
من میخوام درباره ی نرم افزار های مانیتورینگ بیشتر بدونم
دوستانی که PLCوHMIکار کردن متوجه منظور من بیشتر میشن
منظورم مثلا یه مانیتورینگی مثل HMIادم بزاره با میکرو ارتباط بگیره و اطلاعاتو بفرسته یه همچین چیزی مثلا روی میکرو نصب کنیم
کسی اطلاعی داره؟
07-17-2017, 12:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-17-2017 12:26 PM، توسط Sharin.)
ارسال: #2
سلام.

بله نرم افزارهايي جهت طراحي واسط گرافيكي هست كه جهت يه سري ميكروهاي خاص كد توليد مي كنند.
و موارد روي tft lcd به نمايش در مي ياد،‌ و براي اين كاربردها ميكروهاي داراي اينترفيس ارتباط مستقيم با lcd هستند كه كارامدتر هستند و يه سري موارد رو در سايت كوير مي تونيد ملاحظه بفرماييد. جداي از كيفيت يه سري محصولات آموزشي هم در اين رابطه قرار دادند.

اما در نظر بگيريد كه كاركردن با ميكرو كلا نياز به تخصص بيشتري داره ...

پيشنهاداتي در اين رابطه بوده و به اميد خدا قصد ساپورت مستقيم اينجور lcd ها رو در آينده،‌ در پلتفرم EasyMCU داريم ...
developer ها هم مي تونند تو اين قضيه وارد بشن ...

[تصویر:  telegram_icon.png] کانال رسمی EasyMCU در تلگرام
.
.
07-17-2017, 08:03 PM
ارسال: #3
RE: نرم افزارهاي توليد واسط گرافيكي
سلام وقت بخیر
نه من مشکل تجربه ی برنامه نویسی ندارم
تعریف از خود نباشه دوسالی هست که با کامپایلر IARو برنامه نویسی رجیستری دارم کار میکنم
ولی مثلا برای راه اندازی یه خروجی فایل اکسل از یه نمودار باید تو برنامه نویسی از FTPها استفاده کنی و حجم کد بالا میره
من یه نرم افزار میخوام که مثلا حالا با هر زبانی #Cیا ++Cیا اسمبلی هرچی بیاد این کد هارو تو حجم پایینتر تولید کنه که نیاز به حافظه ها مثل EEPROMو SRAMنداشته باشیم
کد های پروژه به اندازه ی کافی زیاد هستندWink
New Reply 

پرش به انجمن:

تماس با ما | EasyMCU | بایگانی | پیوند سایتی RSS
بازگشت به بالا
Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 4.6