زمان کنونی: 12-11-2019, 03:17 PM
درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

New Reply 

کد استفاده شده
08-12-2017, 09:34 PM
ارسال: #1
کد استفاده شده
سلام. بنده نرم افزار رو نصب کردم بعد از نصب وارد نرم افزار نمیشد!!! نرم افزار آپدیت شده رو پاک کردم. الان دیگه کدم رو میگه نمیشناسه و مصرف شده!!! یعنی چی این؟
الان من چیکار میتونم بکنم؟ دیگه کد کار نمیکنه!!!!
ویندوزمم 10 هست. بعد آپدیت دیگه آیکنی که آپدیتش کردم نبود و شکلش عوض شد و روش کلیک میکردم ارور میداد. من کارم خیلی عجله ای هست. الان چکار میتونم بکنم؟
08-17-2017, 07:50 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-17-2017 07:51 AM، توسط Sharin.)
ارسال: #2
RE: کد استفاده شده
سلام

لطفا ویدئوی نحوه ی آپدیت نرم افزار را با دقت ملاحظه بفرمایید. مراحل بسیار ساده هستند.

http://www.aparat.com/v/X1Sxm

هر EasyMCU ID تنها روی یک کامپیوتر رجیستر می شود، یک بار که رجیستر کردید، نیازی نیست مجدد رجیستر کنید، در صفحه ی آپدیتر کد را وارد کنید و بر روی دکمه مربوطه ( که در آموزش ویدئویی مفصل بیان شده است ) کلیک کنید.
دقت کنید هیچگونه فلش و حافظه ی خارجی در زمان آپدیت کردن به PC متصل نباشد.
در زمانی که سرعت اینترنت مناسب است، نرم افزار را آپدیت کنید.
اگر بعد از زدن دکمه ی آپدیت ، آپدیت شروع نشد، یک بار خارج شده و اینبار دکمه ی Repair را امتحان بفرمایید.
اگر مشکل پا برجا بود یک بار دیگر نرم افزار EasyMCU را از سایت دانلود کنید و مراحل را طبق آموزش پیگیری بفرمایید.
اگر گام به گام مطابق با توضیحات و آموزش ویدئویی پیش برید مشکلی نخواهید داشت و روی تمام ویندوزها به خوبی کار می کند.

اگر مشکل رفع نشد، اطلاع بدید ...
با آرزوی موفقیت.

[تصویر:  telegram_icon.png] کانال رسمی EasyMCU در تلگرام
.
.
08-29-2017, 06:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-29-2017 09:09 PM، توسط فرشید.)
ارسال: #3
من بار اول نصب رو انجام دادم و بعد آپدیت نرم افزار هنگ کرد و مشکل پیدا کرد و مجبور شدم پاکش کنم و دوباره از سایت دانلودش کنم. ولی بار دوم دیگه اصلا اون کد من رو قبول نمیکنه وانگار دیگه این کد رو همون کامپیوتر هم قابل استفاده نیست!!! اروری که میده این هست
EMCU ID is in use or not exist !!
وقتی این ارور رو میده دیگه اون سه تا گزینه دیگه هم کار نمیکنن!!! من الان سه هفته هست این برد رو خریدم ولی نمیتونم استفاده کنم و تمام وقتم ازبین رفته!!! من یکبار که کد رو وارد کردم دیگه رو سیستمم این کد قابل استفاده نیست. فقطم رو یه لپ تاپ کار میکنم!!!
آپدیتش نمیکنه و با فونت قرمز مینویسه: Updating...passed0/0
دیگه از اینکه آپدیت بشه ناامید شدم. مگه میشه با یبار استفاده کد بی استفاده بشه!!!
الانم هر 4 گزینه آپدیترر و با همون کد بارها امتحان کردم اپدیت نمیکنه و نرم افزارم همچنان محدوده!!!
نه ویندوز عوض کردم، نه لپ تاپو عوض کردم! فقط نرم افزار آپدیت شده بار اول رو یبار کلا پک کردم دوباره ورژن محدود رو از سایت دانلود کردم.
یه نکته: سیستم من دو هارده هست یعنی یه هارد اس اس دی داره با یه هارد ساده. چه بخوام چه نخوام انگار یه حافظه جانبی کنار هارد اصلیم هست و قابل جداکردنم هم نیستش.
ممنونم از کمک و راهنماییتون
08-30-2017, 07:47 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-30-2017 07:49 AM، توسط Sharin.)
ارسال: #4
سلام.

لطفا لینکی رو که در ارسال قبل فرستادم و مربوط به آموزش ویدئویی آپدیت نرم افزار می شه را با دقت بررسی کنید و مطابق با آموزش پیش برید و به توضیحات دقت کنید، تمام نکات در آموزش ویدئویی تشریح شده و اگر اینجا مجدد بنویسم تکرار مکررات می شه ...

4 مورد رو خیلی دقت کنید ...
1. تنها کافی هست فقط برای اولین بار روی رجیستر کلیک کنید، با این کار کد شما در دیتابیس ما برای کامپیوتر مورد استفاده رجیستر می شود، و بعد از این جهت آپدیت های بعدی نیازی به رجیستر ندارد، و به شما پیغام در حال استفاده را نشان می دهد، چون کد شما ثبت شده است و این مورد کاملا صحیح هست. جهت آپدیت های آینده فقط کافیست کد در مکان مورد نظر وارد شده باشد و مستقیم از دکمه ی آپدیت استفاده کنید.

2. در زمانی که سرعت اینترنت مناسب است و ارتباط پایدار است، آپدیت را انجام دهید و مطمئن شوید از پروکسی و ... استفاده نمی کنید و فایروال یا آنتی ویروس و سایر نرم افزار ها مانع دسترسی نرم افزار به اینترنت نمی شوند.

3. در هنگام رجیستر کردن برای اولین بار دقت کنید که حافظه جانبی به کامپیوتر متصل نباشد و بعد از اینکه اطمینان حاصل شد، نسبت به رجیستر کردن اقدام کنید.

4. در صورت بروز مشکلاتی که نیاز به پشتیبانی دارد، از طریق support@easymcu.ir اقدام کنید. از این طریق در صورت نیاز امکان ریست کردن کد EasyMCU ID نیز وجود دارد، که راهکارها را خود پشتیبانی مطرح می کند تا مشکل مرتفع شود.

در هر صورت اگر دقیقا مطابق آموزش ویدئویی پیش برید مشکلی جهت آپدیت نخواهید داشت و کل مراحل 5 دقیقه هم زمان نمی برد ...

باز اگر مشکلی بود بفرمایید.

با آرزوی موفقیت ...

[تصویر:  telegram_icon.png] کانال رسمی EasyMCU در تلگرام
.
.
08-30-2017, 10:46 AM
ارسال: #5
با ریست کردن آی دی مشکلم حل شد و تونستم آپدیتش کنم. دستتون درد نکنه.
New Reply 

پرش به انجمن:

تماس با ما | EasyMCU | بایگانی | پیوند سایتی RSS
بازگشت به بالا
Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 4.6